MECI
19.02.20 | 1-a rundă | Lyubov Kostenko | Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Lyubov Kostenko | Lexie Stevens | |
Prima administrare % | 34/55 (62%) | 43/54 (80%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/34 (56%) | 18/43 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/21 (57%) | 5/11 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/54 (57%) | 24/55 (44%) |
Total puncte câştigate | 62/109 (57%) | 47/109 (43%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Lyubov Kostenko | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Lexie Stevens | |
0-0 | ||
Lyubov Kostenko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-3 | Lexie Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Lyubov Kostenko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lexie Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lyubov Kostenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lexie Stevens | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Lexie Stevens | |
0-0 | ||
Lyubov Kostenko | 4-1 | |
4-2 | Lexie Stevens | |
Lyubov Kostenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Ucraina
28.03.03, 21 Vârsta
28.03.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lyubov Kostenko vs. Lexie Stevens - meciuri reciproce
19.02.20 | 1-a rundă | Lyubov Kostenko | Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Lyubov Kostenko form & Lexie Stevens form
Lyubov Kostenko - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
24.08.21 1-a rundă | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.07.21 a 2-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
29.06.21 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.06.21 a 2-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.06.21 1-a rundă | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.03.21 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.03.21 Calificare | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.21 1-a rundă | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
17.11.20 Calificare | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.20 Sfert de finală | vs. Yuliana Lizarazo | - | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Australian Open - Hard | ||||
28.01.20 a 2-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Lexie Stevens - ultimele meciuri
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
29.06.23 a 3-a rundă | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - retragere | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
28.04.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detaliu meci |