MECI
11.09.17 | Calificare | Magdalena Stoilkovska | Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | Szekesfehervar | Zgura |
STATISTICI MECI
Macedonia
12.04.96, 27 Vârsta
21674 $
12.04.96, 27 Vârsta
21674 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
26.01.98, 26 Vârsta
26.01.98, 26 Vârsta
Magdalena Stoilkovska vs. Barbora Palcatova - meciuri reciproce
11.09.17 | Calificare | Magdalena Stoilkovska | Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Szekesfehervar | Zgura |
Magdalena Stoilkovska form & Barbora Palcatova form
Magdalena Stoilkovska - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - retragere | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - retragere | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
14.07.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - retragere | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detaliu meci |
Barbora Palcatova - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - retragere | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
23.07.18 Calificare | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - retragere | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.01.18 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.18 Calificare | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci |