Elvetia
15.01.02, 22 Vârsta
15.01.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Macedonia
12.04.96, 27 Vârsta
21674 $
12.04.96, 27 Vârsta
21674 $
Julie Sappl vs. Magdalena Stoilkovska - meciuri reciproce
25.02.18 | 2-a rundă de calif. | Magdalena Stoilkovska | Julie Sappl | 7-5, 7-65 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Julie Sappl form & Magdalena Stoilkovska form
Julie Sappl - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 Calificare | vs. Melis Yasar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Jebawy | Jasmin Jebawy - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.21 Calificare | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 6-1, 4-2, Helena Stevic - retragere | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Celestine Avomo Ella | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.03.16 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Cula | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Esen Kokce | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci |
Magdalena Stoilkovska - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - retragere | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - retragere | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
14.07.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - retragere | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detaliu meci |