MECI
17.02.17 | Semifinală | Maia Lumsden | Harmony Tan | 6-2, 6-1 | Wirral | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Maia Lumsden | Harmony Tan | |
Prima administrare % | 20/41 (49%) | 35/47 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/20 (95%) | 14/35 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/21 (48%) | 2/12 (17%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/47 (66%) | 12/41 (29%) |
Total puncte câştigate | 60/88 (68%) | 28/88 (32%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maia Lumsden vs. Harmony Tan - meciuri reciproce
13.10.18 | Semifinală | Harmony Tan | Maia Lumsden | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Cherboug En | Indoor Hard |
17.02.17 | Semifinală | Maia Lumsden | Harmony Tan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Wirral | Indoor Hard |
Maia Lumsden form & Harmony Tan form
Maia Lumsden - ultimele meciuri
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.23 Calificare | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Ricany - Indoor Hard | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.23 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
15.02.23 a 2-a rundă | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.23 1-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
10.02.23 Sfert de finală | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.23 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Sunderland - Indoor Hard | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
18.01.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.22 Calificare | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - retragere | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.22 1-a rundă | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detaliu meci |
Harmony Tan - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - retragere | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
02.11.23 Sfert de finală | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detaliu meci |