INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marie Temin vs. Maia Lumsden - meciuri reciproce
14.12.17 | a 2-a rundă | Maia Lumsden | Marie Temin | 6-4, 7-63 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Marie Temin form & Maia Lumsden form
Marie Temin - ultimele meciuri
W25 Platja - Zgura | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Split - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.22 Calificare | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.04.22 Calificare | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
10.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.22 1-a rundă | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.22 Calificare | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.22 Semifinală | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.22 a 2-a rundă | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.20 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.06.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci |
Maia Lumsden - ultimele meciuri
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.23 Calificare | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Ricany - Indoor Hard | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.23 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
15.02.23 a 2-a rundă | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.23 1-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
10.02.23 Sfert de finală | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.23 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Sunderland - Indoor Hard | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
18.01.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.22 Calificare | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - retragere | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.22 1-a rundă | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detaliu meci |