MECI
26.01.20 | 1-a rundă de calif. | Maja Radenkovic | Haine Ogata | 6-2, 4-6, 10-6 | W15 Manacor | Hard |
STATISTICI MECI
Suedia
07.04.02, 21 Vârsta
10389 $
07.04.02, 21 Vârsta
10389 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
29.08.93, 30 Vârsta
28592 $
29.08.93, 30 Vârsta
28592 $
Maja Radenkovic vs. Haine Ogata - meciuri reciproce
26.01.20 | 1-a rundă de calif. | Maja Radenkovic | Haine Ogata | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | W15 Manacor | Hard |
Maja Radenkovic form & Haine Ogata form
Maja Radenkovic - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.23 Calificare | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
06.05.23 Semifinală | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.05.23 Sfert de finală | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Haine Ogata - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - retragere | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Sfert de finală | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - retragere | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | detaliu meci |