Elvetia
23.10.99, 24 Vârsta
23.10.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Tamara Racine-Beauchamp vs. Mana Ayukawa - meciuri reciproce
04.02.18 | 2-a rundă de calif. | Mana Ayukawa | Tamara Racine-Beauchamp | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Tamara Racine-Beauchamp form & Mana Ayukawa form
Tamara Racine-Beauchamp - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Griessner | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.04.18 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Hannah Nagel | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Jegiolka | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Roxana Manu | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
13.02.18 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Zotova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.01.18 1-a rundă | vs. Betina Tokac | 6-74, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Gebriela Mihaylova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
28.06.17 1-a rundă | vs. Tea Faber | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.17 Calificare | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-73, 6-3 | detaliu meci |
Mana Ayukawa - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Josy Daems | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Brandy Walker | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Ana Grubor | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Catherine Gagnon | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
02.06.23 Sfert de finală | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-73, 1-3, - Mana Ayukawa - retragere | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Katie Boulter | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 6-73, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Cembranos | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Na-Lae Han | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
06.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Sayaka Ishii | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | detaliu meci |