Polonia
15.07.02, 21 Vârsta
15.07.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Weronika Ejsmont vs. Marcelina Podlinska - meciuri reciproce
28.08.17 | Calificare | Marcelina Podlinska | Weronika Ejsmont | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Mragowo | Zgura |
Weronika Ejsmont form & Marcelina Podlinska form
Weronika Ejsmont - ultimele meciuri
Mragowo - Zgura | ||||
28.08.17 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Blaine | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Tutecky | 7-66, 6-77, 5-7 | detaliu meci |
Marcelina Podlinska - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci |