INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Franziska Sziedat vs. Margarita Skryabina - meciuri reciproce
04.03.18 | 2-a rundă de calif. | Margarita Skryabina | Franziska Sziedat | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Franziska Sziedat form & Margarita Skryabina form
Franziska Sziedat - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.23 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Margarita Skryabina - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Aya El Aouni | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Eva Garkusha | 6-3, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Vittoria Modesti | 6-2, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ariana Geerlings | 5-7, 7-5, 7-67 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Sanne Schalekamp | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Susanna Giovanardi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Yujin Kim | 6-76, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Maya Drozd | 6-2, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Amy Sucha | 6-2, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 3-0, Anna Jakovleva - retragere | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 a 2-a rundă | vs. Liv Hovde | 7-67, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.21 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Akilah James | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
08.06.18 Semifinală | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.06.18 Sfert de finală | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.06.18 a 2-a rundă | vs. Elena Malygina | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci |