MECI
08.04.19 | 1-a rundă de calif. | Maria Manilova | Aino Alkio | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
09.06.00, 23 Vârsta
09.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Finlanda
25.07.00, 23 Vârsta
25.07.00, 23 Vârsta
Maria Manilova vs. Aino Alkio - meciuri reciproce
08.04.19 | 1-a rundă de calif. | Maria Manilova | Aino Alkio | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Maria Manilova form & Aino Alkio form
Maria Manilova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Aino Alkio - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Elena Grekul | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Linn Puls | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.22 Calificare | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | detaliu meci |