MECI
18.07.19 | 1-a rundă | Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | W15 Parnu | Zgura |
STATISTICI MECI
Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | |
Prima administrare % | 42/65 (65%) | 36/53 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/42 (57%) | 20/36 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/23 (52%) | 1/17 (6%) |
Break-ballurile câştigate | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/53 (60%) | 29/65 (45%) |
Total puncte câştigate | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Greșeli duble | 3 | 6 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-3 | |
1-3 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 0-0 | |
1-0 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Astrid Wanja Brune Olsen | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Maria Manilova | |
Astrid Wanja Brune Olsen | 4-2 | |
5-2 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
09.06.00, 23 Vârsta
09.06.00, 23 Vârsta
Astrid Wanja Brune Olsen vs. Maria Manilova - meciuri reciproce
18.07.19 | 1-a rundă | Astrid Wanja Brune Olsen | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Parnu | Zgura |
Astrid Wanja Brune Olsen form & Maria Manilova form
Astrid Wanja Brune Olsen - ultimele meciuri
W15 Champaign - Hard | ||||
07.11.22 Calificare | vs. Xinyu Cai | 1-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-76, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 Calificare | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Julieta Honrubia Andrino | - | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 7-67, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.07.22 Calificare | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Bishop | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
22.06.22 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.06.22 Calificare | vs. Nellie Taraba Wallberg | 5-7, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Austin - Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
29.08.21 Finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.21 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.08.21 Sfert de finală | vs. Nina Radovanovic | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.21 Calificare | vs. Demi Tran | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
02.08.21 Calificare | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 7-64, 8-10 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikoline Gullacksen | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.21 Semifinală | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.21 Sfert de finală | vs. Oona Orpana | 7-66, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Emily Welker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Malibu - Hard | ||||
14.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-70 | detaliu meci |
Maria Manilova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |