MECI
11.03.19 | 1-a rundă de calif. | Maria Paulina Perez Garcia | Louise Lampla | 6-1, 6-2 | W15 Cancun | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
Maria Paulina Perez Garcia vs. Louise Lampla - meciuri reciproce
11.03.19 | 1-a rundă de calif. | Maria Paulina Perez Garcia | Louise Lampla | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Cancun | Hard |
Maria Paulina Perez Garcia form & Louise Lampla form
Maria Paulina Perez Garcia - ultimele meciuri
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Vacaria - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.12.23 Calificare | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Mosquera - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
14.03.23 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cali - Zgura | ||||
31.01.23 1-a rundă | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Buenos - Zgura | ||||
17.01.23 1-a rundă | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Buenos - Zgura | ||||
11.01.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.23 1-a rundă | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
09.11.22 1-a rundă | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Ibague - Zgura | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bucaramanga - Zgura | ||||
21.10.22 Sfert de finală | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Guayaquil - Zgura | ||||
01.10.22 Semifinală | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.22 Sfert de finală | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.09.22 1-a rundă | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Guayaquil - Zgura | ||||
22.09.22 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
21.09.22 1-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.08.22 Semifinală | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.22 Sfert de finală | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Louise Lampla - ultimele meciuri
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
18.08.20 Calificare | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detaliu meci |