Columbia
10.01.96, 28 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Argentina
11.08.98, 25 Vârsta
Columbia
26.03.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Canada
16.08.00, 23 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas vs. Eugenia Ganga/Raphaelle Lacasse - meciuri reciproce
09.09.19 | Finală | Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas | Eugenia Ganga/Raphaelle Lacasse | 7-68, 6-4 | detaliu meci | W15 Buenos | Zgura |
Maria Paulina Perez Garcia form & Eugenia Ganga form
Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas - ultimele meciuri
W15 Guatemala - Hard |
25.11.21 Sfert de finală | vs. Paris Corley/Lexington Reed | 7-65, 3-6, 5-10 | | detaliu meci |
W25 Lima - Zgura |
16.10.21 Finală | vs. Maria Lourdes Carle/Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | | detaliu meci |
15.10.21 Semifinală | vs. Ziva Falkner/Katarina Jokic | 4-6, 6-4, 10-6 | | detaliu meci |
14.10.21 Sfert de finală | vs. Vanda Lukacs/Panna Udvardy | 4-6, 6-3, 10-8 | | detaliu meci |
12.10.21 1-a rundă | vs. Maria Cristina Purizaca/Dariana Vera | 6-0, 6-2 | | detaliu meci |
W25 Lima - Zgura |
07.10.21 1-a rundă | vs. Martina Colmegna/Anna Siskova | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
W25 Medellin - Zgura |
17.09.21 Sfert de finală | vs. Emiliana Arango/Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | | detaliu meci |
16.09.21 1-a rundă | vs. Nadia Echeverria Alam/Sabastiani Leon | 4-6, 6-2, 10-5 | | detaliu meci |
W15 Ibague - Zgura |
10.09.21 Sfert de finală | vs. Rushri Wijesundera/Amy Zhu | 6-3, 1-6, 8-10 | | detaliu meci |
09.09.21 1-a rundă | vs. Ana Paula Martinez Mora/Isabella Rivera Ortiz | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |
W15 Cancun - Hard |
29.01.20 1-a rundă | vs. Emma Davis/Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | | detaliu meci |
W15 Cancun - Hard |
24.01.20 Sfert de finală | vs. Mayuka Aikawa/Utaka Kishigami | 4-6, 7-5, 8-10 | | detaliu meci |
23.01.20 1-a rundă | vs. Akilah James/Anastasia Kuprina | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
W15 Buenos - Zgura |
16.09.19 Sfert de finală | vs. Victoria Ariadna Beccio/Lucia Zelenka | 6-0, 6-2 | | detaliu meci |
16.09.19 Semifinală | vs. Candela Bugnon/Guillermina Naya | 6-3, 6-75, 8-10 | | detaliu meci |
16.09.19 1-a rundă | vs. Dolores Molina Portela/Julia Riera | 6-2, 6-73, 10-8 | | detaliu meci |
W15 Buenos - Zgura |
09.09.19 Semifinală | vs. Ivania Martinich/Jazmin Ortenzi | 6-1, 6-73, 11-9 | | detaliu meci |
09.09.19 Finală | vs. Eugenia Ganga/Raphaelle Lacasse | 7-68, 6-4 | | detaliu meci |
09.09.19 1-a rundă | vs. Heydi Doldan/Susan Doldan | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
09.09.19 Sfert de finală | vs. Maria Jazmin Amicuzi/Maria Del Rosario Vazquez | 6-1, 7-64 | | detaliu meci |
Eugenia Ganga/Raphaelle Lacasse - ultimele meciuri
W15 Buenos - Zgura |
16.09.19 Sfert de finală | vs. Ivania Martinich/Jazmin Ortenzi | Ivania Martinich/Jazmin Ortenzi - nu s-a prezentat | | detaliu meci |
16.09.19 1-a rundă | vs. Maria Jazmin Amicuzi/Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-0 | | detaliu meci |
16.09.19 Semifinală | vs. Maria Lourdes Carle/Julieta Estable | 4-6, 4-6 | | detaliu meci |
W15 Buenos - Zgura |
09.09.19 Sfert de finală | vs. Fernanda Brito/Sofia Luini | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
09.09.19 Semifinală | vs. Candela Bugnon/Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | | detaliu meci |
09.09.19 Finală | vs. Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas | 6-78, 4-6 | | detaliu meci |
09.09.19 1-a rundă | vs. Melisa Morales/Reza Timmerman | 6-4, 6-1 | | detaliu meci |
W15 Tabarka - Zgura |
17.06.19 Sfert de finală | vs. Julieta Estable/Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 4-6, 7-10 | | detaliu meci |
17.06.19 1-a rundă | vs. Karolayne Da Rosa/Nicole Fossa Huergo | 6-0, 6-2 | | detaliu meci |
W15 Tabarka - Zgura |
10.06.19 Sfert de finală | vs. Martina Capurro Taborda/Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-3, 11-9 | | detaliu meci |
10.06.19 1-a rundă | vs. Julia Riera/Radhika Yadav | 6-4, 6-0 | | detaliu meci |
10.06.19 Semifinală | vs. Noelia Bouzo Zanotti/Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 7-10 | | detaliu meci |
W15 Tabarka - Zgura |
03.06.19 Sfert de finală | vs. Kristyna Bedrnova/Martina Kudelova | 4-6, 6-4, 8-10 | | detaliu meci |
W15 Tabarka - Zgura |
27.05.19 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl/Jelena Stojanovic | 0-6, 6-2, 4-10 | | detaliu meci |
27.05.19 1-a rundă | vs. Carmen Garri Murcia/Prathyusha Rachapudi | 6-1, 6-3 | | detaliu meci |
W15 Tabarka - Zgura |
20.05.19 1-a rundă | vs. Marie Mettraux/Joanne Zuger | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
W15 Cancun - Hard |
18.03.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva/Chisa Hosonuma | 6-1, 4-6, 10-6 | | detaliu meci |
18.03.19 Sfert de finală | vs. Josephine Boualem/Magali Kempen | 5-7, 4-6 | | detaliu meci |
W15 Cancun - Hard |
11.03.19 Semifinală | vs. Emily Appleton/Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
11.03.19 1-a rundă | vs. Maria Camila Osorio Serrano/Olga Parres Azcoitia | 6-4, 1-6, 10-8 | | detaliu meci |
11.03.19 Sfert de finală | vs. Jazmin Ortenzi/Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 6-3, 11-9 | | detaliu meci |