MECI
11.06.17 | Finală | Maria-Teresa Torro-Flor | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | Figueira Da | Hard |
STATISTICI MECI
Maria-Teresa Torro-Flor | Sarah-Rebecca Sekulic | |
Prima administrare % | 31/75 (41%) | 34/57 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/31 (81%) | 18/34 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/44 (41%) | 10/23 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 2/11 (18%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/57 (51%) | 32/75 (43%) |
Total puncte câştigate | 72/132 (55%) | 60/132 (45%) |
Greșeli duble | 9 | 5 |
ași | 8 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maria-Teresa Torro-Flor vs. Sarah-Rebecca Sekulic - meciuri reciproce
11.06.17 | Finală | Maria-Teresa Torro-Flor | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Figueira Da | Hard |
Maria-Teresa Torro-Flor form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Maria-Teresa Torro-Flor - ultimele meciuri
Obidos - Carpet | ||||
17.04.18 1-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
28.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Wesley Chapel - Zgura | ||||
25.01.18 a 2-a rundă | vs. Katie Swan | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.01.18 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Orlando - Zgura | ||||
18.01.18 a 2-a rundă | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.18 1-a rundă | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
01.11.17 a 2-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 3-6, - Maria-Teresa Torro-Flor - retragere | detaliu meci | |
31.10.17 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Luxembourg - Indoor Hard | ||||
14.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Dulgheru | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
13.10.17 Sfert de finală | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.10.17 a 2-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.17 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Saint Malo - Zgura | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.09.17 Semifinală | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.17 Sfert de finală | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.09.17 1-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Dunakeszi - Zgura | ||||
29.08.17 1-a rundă | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.17 1-a rundă | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Montreux - Zgura | ||||
20.08.17 Finală | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.17 Semifinală | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.17 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.08.17 a 2-a rundă | vs. Sina Zuger | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
15.08.17 1-a rundă | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Chiswick - Hard | ||||
09.08.17 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.17 1-a rundă | vs. Laura Deigman | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
03.08.17 a 2-a rundă | vs. Magali Kempen | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
03.08.17 Sfert de finală | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.17 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 7-5, 4-6, 7-65 | detaliu meci |
Sarah-Rebecca Sekulic - ultimele meciuri
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
19.11.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - retragere | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Caserta - Zgura | ||||
05.06.23 Calificare | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
30.05.23 Calificare | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
08.05.23 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci |