Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
21.09.00, 23 Vârsta
21.09.00, 23 Vârsta
Lisa Piccinetti vs. Maria Titova - meciuri reciproce
05.12.18 | 1-a rundă | Maria Titova | Lisa Piccinetti | 6-1, 7-63 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Lisa Piccinetti form & Maria Titova form
Lisa Piccinetti - ultimele meciuri
Monastir - Hard | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Maria Titova | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Isabella Tcherkes Zade | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Cristina Ene | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
14.03.17 1-a rundă | vs. Georgia Brescia | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Australian Open - Hard | ||||
21.01.17 1-a rundă | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
27.09.16 1-a rundă | vs. Meritxell Perera Ros | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
20.09.16 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
20.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Marchetti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
20.04.16 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
18.04.16 Calificare | vs. Marlies Szupper | 6-0, 4-6, 7-61 | detaliu meci | |
18.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Sara Orellana | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Maria Titova - ultimele meciuri
W15 Tel - Hard | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.19 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Adva Dabah | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Chiara Scholl | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.18 1-a rundă | vs. Lisa Piccinetti | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
03.12.18 Calificare | vs. Sara Guglielminotti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
30.11.18 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Franziska Kommer | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
21.11.18 1-a rundă | vs. Bhuvana Kalva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
27.08.18 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.18 Calificare | vs. Adelina Baravi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Akopian | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
19.08.18 Calificare | vs. Kamilla Kokeladze | 3-6, 0-1, - Maria Titova - retragere | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-1, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kudryavtseva | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
09.08.18 Sfert de finală | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.18 a 2-a rundă | vs. Polina Nazarchuk | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.08.18 1-a rundă | vs. Polina Altukhova | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
02.08.18 Sfert de finală | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.18 a 2-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Anastasia Kharitonova | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
29.07.18 Calificare | vs. Polina Altukhova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
28.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Polina Avdzhiyan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detaliu meci |