Rusia
10.01.99, 25 Vârsta
10.01.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Stanislava Starostoyants vs. Maria Vittoria Viviani - meciuri reciproce
02.10.17 | 2-a rundă de calif. | Maria Vittoria Viviani | Stanislava Starostoyants | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Stanislava Starostoyants form & Maria Vittoria Viviani form
Stanislava Starostoyants - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
02.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
De Haan - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Novotna | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lleida - Zgura | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Rebecq - Zgura | ||||
01.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
01.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Michaela Boev | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maaseik - Zgura | ||||
25.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Fleur Schonck | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Julie Gauguery | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nieuwpoort - Zgura | ||||
20.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Daria Shelomentseva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
13.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
25.04.16 Calificare | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Petange - Indoor Hard | ||||
07.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Maria Ryazantseva | 1-4, - Stanislava Starostoyants - retragere | detaliu meci | |
Engis - Zgura | ||||
31.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Coppola | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
17.08.15 Calificare | vs. Mathilde Devits | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.12.14 2-a rundă de calif. | vs. Louise Lampla | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
29.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.14 Calificare | vs. Linda Dubska | 7-62, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
30.06.14 2-a rundă de calif. | vs. Angeliki Kairi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.06.14 1-a rundă de calif. | vs. Estee Widdershoven | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
06.05.13 1-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Klimushkina | 2-6, 0-1, - Stanislava Starostoyants - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
29.04.13 Calificare | vs. Ksenija Sharifova | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Maria Vittoria Viviani - ultimele meciuri
W75 Chiasso - Zgura | ||||
16.04.24 Calificare | vs. Martina Colmegna | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Manca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Mila Masic | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Min Liu | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Costanza Traversi | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Denise Valente | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Eleni Christofi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Alexandra Biot | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Karolina Krajmer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Greta Greco Lucchina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Greta Greco Lucchina | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Bossi | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sara Lanca | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Anna Wise | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci |