INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Isabella Shinikova vs. Marie Temin - meciuri reciproce
22.03.18 | a 2-a rundă | Isabella Shinikova | Marie Temin | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
01.10.17 | Finală | Marie Temin | Isabella Shinikova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Isabella Shinikova form & Marie Temin form
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detaliu meci |
Marie Temin - ultimele meciuri
W25 Platja - Zgura | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Split - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.05.22 Calificare | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | detaliu meci | |
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.04.22 Calificare | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
10.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.22 1-a rundă | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.22 Calificare | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.22 Semifinală | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.22 a 2-a rundă | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.20 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.06.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci |