INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marie Temin vs. Mandy Wagemaker - meciuri reciproce
29.06.15 | 1-a rundă | Marie Temin | Mandy Wagemaker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Brussels | Zgura |
Marie Temin form & Mandy Wagemaker form
Marie Temin - ultimele meciuri
W25 Platja - Zgura | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Split - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.22 Calificare | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.04.22 Calificare | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
10.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.22 1-a rundă | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.22 Calificare | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.22 Semifinală | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.22 a 2-a rundă | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.20 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.06.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci |
Mandy Wagemaker - ultimele meciuri
Alphen aan - Zgura | ||||
07.09.16 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.16 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
30.08.16 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
24.08.16 1-a rundă | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Rebecq - Zgura | ||||
02.08.16 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Maaseik - Zgura | ||||
27.07.16 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.07.16 1-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
08.07.16 Sfert de finală | vs. Arianne Hartono | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.07.16 a 2-a rundă | vs. Zoe Gwen Scandalis | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.07.16 1-a rundă | vs. Anna Ozerova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Middelburg - Zgura | ||||
30.06.16 a 2-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.06.16 1-a rundă | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.06.16 Calificare | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Breda - Zgura | ||||
25.06.16 Semifinală | vs. Kelly Versteeg | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.06.16 Sfert de finală | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.06.16 a 2-a rundă | vs. Bibiane Schoofs | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
22.06.16 1-a rundă | vs. Luisa Marie Huber | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
14.06.16 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
04.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Amra Sadikovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stuttgart Stammheim - Indoor Hard | ||||
14.01.16 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.01.16 1-a rundă | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.11.15 1-a rundă | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.15 a 2-a rundă | vs. Elena Rybakina | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.11.15 Sfert de finală | vs. Agnes Bukta | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.11.15 Semifinală | vs. Alisa Kleybanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.11.15 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.15 a 2-a rundă | vs. Anna Bogoslavets | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
21.09.15 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.15 a 2-a rundă | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-3 | detaliu meci |