MECI
31.10.19 | a 2-a rundă | Mariia Tkacheva | Aysegul Mert | 7-62, 6-2 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Mariia Tkacheva | Aysegul Mert | |
Prima administrare % | 31/62 (50%) | 44/72 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/31 (77%) | 25/44 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/31 (52%) | 12/28 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/72 (49%) | 22/62 (35%) |
Total puncte câştigate | 75/134 (56%) | 59/134 (44%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Mariia Tkacheva | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Mariia Tkacheva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Aysegul Mert | |
Mariia Tkacheva | 5-3 | |
5-4 | Aysegul Mert | |
Mariia Tkacheva | 5-5 | |
5-6 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mariia Tkacheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A[BP] | ||
1-1 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Aysegul Mert | |
0-0 | ||
Mariia Tkacheva | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mariia Tkacheva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mariia Tkacheva vs. Aysegul Mert - meciuri reciproce
31.10.19 | a 2-a rundă | Mariia Tkacheva | Aysegul Mert | 7-62, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Mariia Tkacheva form & Aysegul Mert form
Mariia Tkacheva - ultimele meciuri
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - retragere | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 Finală | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.11.23 Finală | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - retragere | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sopo - Zgura | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Aysegul Mert - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.23 Finală | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.23 Semifinală | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.23 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | detaliu meci |