MECI
03.09.12 | 2-a rundă de calif. | Marina Melnikova | Claudia Giovine | 2-6, 6-3, 6-3 | Mestre | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marina Melnikova vs. Claudia Giovine - meciuri reciproce
03.09.12 | 2-a rundă de calif. | Marina Melnikova | Claudia Giovine | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Mestre | Zgura |
Marina Melnikova form & Claudia Giovine form
Marina Melnikova - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 Calificare | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Claudia Giovine - ultimele meciuri
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
04.11.20 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.20 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.20 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
09.09.20 Calificare | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
22.06.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
02.11.19 Finală | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.19 Semifinală | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.19 Sfert de finală | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detaliu meci |