MECI
30.10.19 | Calificare | Marina Yudanov | Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | W25 Petange | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
Marina Yudanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Evita Ramirez | |
0-0 | ||
Marina Yudanov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marina Yudanov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marina Yudanov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 1-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Marina Yudanov | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Evita Ramirez | |
Marina Yudanov | 6-4 | |
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marina Yudanov vs. Evita Ramirez - meciuri reciproce
30.10.19 | Calificare | Marina Yudanov | Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Petange | Indoor Hard |
Marina Yudanov form & Evita Ramirez form
Marina Yudanov - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.19 Finală | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detaliu meci |
Evita Ramirez - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Fiano - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
13.06.23 Calificare | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Calificare | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Macon - Indoor Hard | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 a 2-a rundă | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.23 1-a rundă | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | detaliu meci |