MECI
21.08.19 | 1-a rundă | Pei-Chi Lee | Marina Yudanov | 6-4, 7-5 | W15 Wanfercee | Zgura |
STATISTICI MECI
Pei-Chi Lee | Marina Yudanov | |
Prima administrare % | 34/62 (55%) | 65/87 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/34 (56%) | 33/65 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/28 (46%) | 7/22 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 5/7 (71%) |
Puncte câştigate din returnare | 47/87 (54%) | 30/62 (48%) |
Total puncte câştigate | 79/149 (53%) | 70/149 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pei-Chi Lee | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Pei-Chi Lee | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pei-Chi Lee | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
Pei-Chi Lee | 1-4 | |
2-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Pei-Chi Lee | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
Pei-Chi Lee | 5-4 | |
5-5 | Marina Yudanov | |
Pei-Chi Lee | 6-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pei-Chi Lee vs. Marina Yudanov - meciuri reciproce
21.08.19 | 1-a rundă | Pei-Chi Lee | Marina Yudanov | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W15 Wanfercee | Zgura |
Pei-Chi Lee form & Marina Yudanov form
Pei-Chi Lee - ultimele meciuri
W25 Tainan - Zgura | ||||
25.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.23 Semifinală | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.04.23 1-a rundă | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
06.03.23 Calificare | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Marina Yudanov - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.19 Finală | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detaliu meci |