MECI
16.06.14 | 1-a rundă de calif. | Mariya Koloney | Anhelina Kalita | 7-61, 6-3 | Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
24.07.98, 25 Vârsta
24.07.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
31.03.97, 27 Vârsta
31.03.97, 27 Vârsta
Mariya Koloney vs. Anhelina Kalita - meciuri reciproce
16.06.14 | 1-a rundă de calif. | Mariya Koloney | Anhelina Kalita | 7-61, 6-3 | detaliu meci | Minsk | Zgura |
Mariya Koloney form & Anhelina Kalita form
Mariya Koloney - ultimele meciuri
Kharkiv - Zgura | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Daria Orichkevitch | Daria Orichkevitch - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Alena Fomina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kharkiv - Zgura | ||||
15.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Margaryta Demchenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.08.16 Calificare | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
21.09.15 2-a rundă de calif. | vs. Lusine Avanesyan | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Valeri Zatulko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
14.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kruzhkova | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
08.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Julia Valetova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
01.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Lidziya Marozava | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
16.06.14 1-a rundă de calif. | vs. Anhelina Kalita | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
16.06.14 2-a rundă de calif. | vs. Diana Bogoliy | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
09.06.14 1-a rundă | vs. Viktoryia Mun | 1-6, 6-70 | detaliu meci |
Anhelina Kalita - ultimele meciuri
W25 Kazan - Hard | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.21 Calificare | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.20 Semifinală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
14.02.20 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Calificare | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
04.06.18 1-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detaliu meci |