Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
22.04.01, 22 Vârsta
22.04.01, 22 Vârsta
Cemre Anil vs. Mariya Poduraeva - meciuri reciproce
07.03.21 | 1-a rundă de calif. | Cemre Anil | Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
18.03.19 | 1-a rundă de calif. | Mariya Poduraeva | Cemre Anil | 4-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Cemre Anil form & Mariya Poduraeva form
Cemre Anil - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.21 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.21 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.01.21 1-a rundă | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.21 1-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.01.21 Calificare | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.20 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
17.09.20 1-a rundă | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Mariya Poduraeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detaliu meci |