MECI
07.11.16 | 1-a rundă de calif. | Marlies Szupper | Timea Jaruskova | 6-2, 6-3 | Bratislava | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marlies Szupper vs. Timea Jaruskova - meciuri reciproce
07.11.16 | 1-a rundă de calif. | Marlies Szupper | Timea Jaruskova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Bratislava | Indoor Hard |
03.08.15 | 2-a rundă de calif. | Marlies Szupper | Timea Jaruskova | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Vienna | Zgura |
Marlies Szupper form & Timea Jaruskova form
Marlies Szupper - ultimele meciuri
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Franziska Kommer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
11.07.18 1-a rundă | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
05.07.18 a 2-a rundă | vs. Julyette Steur | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.18 1-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.18 Calificare | vs. Isabelle Haverlag | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Antje Rubbrecht | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
29.06.18 Sfert de finală | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Dainah Cameron | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
26.06.18 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
04.05.18 Sfert de finală | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Nermeen Shawky | 4-1, Nermeen Shawky - retragere | detaliu meci | |
01.05.18 1-a rundă | vs. Shelby Talcott | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
26.04.18 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
19.04.18 a 2-a rundă | vs. Yuliya Lysa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.04.18 1-a rundă | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-72, 6-1 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Lily Clements-Markham | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
09.04.18 Calificare | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 2-1, Giulia Crescenzi - retragere | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
29.03.18 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.18 1-a rundă | vs. Emmanouela Antonakis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.18 Calificare | vs. Eirini Kontaki | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
23.03.18 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.18 1-a rundă | vs. Zoi Spyrou | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.18 Calificare | vs. Rozalina Youseva | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Timea Jaruskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |