MECI
22.11.20 | Semifinală | Martina Colmegna | Ioana Loredana Rosca | 1-6, 7-5, 6-4 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Martina Colmegna | Ioana Loredana Rosca | |
Prima administrare % | 73/91 (80%) | 66/105 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 42/73 (58%) | 44/66 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/18 (39%) | 15/39 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 5/9 (56%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/105 (44%) | 42/91 (46%) |
Total puncte câştigate | 95/196 (48%) | 101/196 (52%) |
Greșeli duble | 3 | 8 |
ași | 0 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Colmegna | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martina Colmegna | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martina Colmegna | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martina Colmegna | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martina Colmegna | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Colmegna | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martina Colmegna | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Martina Colmegna vs. Ioana Loredana Rosca - meciuri reciproce
22.11.20 | Semifinală | Martina Colmegna | Ioana Loredana Rosca | 1-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Martina Colmegna form & Ioana Loredana Rosca form
Martina Colmegna - ultimele meciuri
W75 Chiasso - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Bellinzona - Zgura | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 7-67, 2-6 | detaliu meci | |
09.04.24 Calificare | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
30.03.24 Semifinală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
29.03.24 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
18.12.23 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |