INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nina Potocnik vs. Martina Spigarelli - meciuri reciproce
23.10.17 | 2-a rundă de calif. | Martina Spigarelli | Nina Potocnik | 3-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
20.06.17 | 1-a rundă | Nina Potocnik | Martina Spigarelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Sassuolo | Zgura |
Nina Potocnik form & Martina Spigarelli form
Nina Potocnik - ultimele meciuri
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Tilwith Di Girolami | - | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Murska - Indoor Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Martina Spigarelli - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detaliu meci |