Belarus
09.06.97, 26 Vârsta
09.06.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
21.08.98, 25 Vârsta
21.08.98, 25 Vârsta
Lizaveta Hancharova vs. Martina Zerulo - meciuri reciproce
10.08.15 | Calificare | Martina Zerulo | Lizaveta Hancharova | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Lizaveta Hancharova form & Martina Zerulo form
Lizaveta Hancharova - ultimele meciuri
Moscow - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Anastasiya Smolekova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alena Nikishina | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Karregat | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Svecova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Quiterio | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 7-65, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Didkovska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Maryna Kolb | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 Calificare | vs. Valentina Abrile | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Salenko | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
02.08.17 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă | vs. Veronika Stotyka | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Balaba | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Juliya Popyk | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Marta Magalhaes | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
29.05.17 Calificare | vs. Yukako Noi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Darya Shulzhanok | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Santarem - Hard | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Lusine Avanesyan | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Martina Zerulo - ultimele meciuri
W15 Norman - Hard | ||||
16.10.21 Semifinală | vs. Annabelle Xu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.21 Sfert de finală | vs. Alexandra Pisareva | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.10.21 1-a rundă | vs. Meera Jesudason | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Carmen Corley | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.19 Calificare | vs. Brooke Killingsworth | 6-2, 6-73, 11-9 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Macey Miller | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Melisa Morales | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.08.19 Calificare | vs. Kendal Woodard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stankovic | 7-64, 3-0, Aleksandra Stankovic - retragere | detaliu meci | |
09.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Lidia Mugelli | 4-6, 2-3, - Martina Zerulo - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
03.10.17 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.17 Calificare | vs. Daria Kuczer | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
24.08.17 a 2-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.17 1-a rundă | vs. Yuval Keren | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
21.08.17 Calificare | vs. Sofiya Kuzina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Okopniak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.17 Calificare | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.05.17 Calificare | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
09.05.17 1-a rundă | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
25.10.16 1-a rundă | vs. Cecilia Pattacini | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.10.16 1-a rundă | vs. Alice Balducci | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | detaliu meci |