MECI
07.01.20 | 1-a rundă | Martyna Kubka | Alessia Tagliente | 6-1, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Martyna Kubka | Alessia Tagliente | |
Prima administrare % | 31/47 (66%) | 31/55 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/31 (71%) | 18/31 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/16 (56%) | 9/24 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/55 (51%) | 16/47 (34%) |
Total puncte câştigate | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 4 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Martyna Kubka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Martyna Kubka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-15 | ||
Martyna Kubka | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martyna Kubka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martyna Kubka | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alessia Tagliente | |
4-2 | Alessia Tagliente | |
0-0 | ||
Martyna Kubka | 5-2 | |
5-3 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Martyna Kubka | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
27.11.01, 22 Vârsta
27.11.01, 22 Vârsta
Martyna Kubka vs. Alessia Tagliente - meciuri reciproce
07.01.20 | 1-a rundă | Martyna Kubka | Alessia Tagliente | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Martyna Kubka form & Alessia Tagliente form
Martyna Kubka - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
23.04.24 1-a rundă | vs. Elena Covi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Rouen - Zgura | ||||
14.04.24 Calificare | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Martincova | 7-66, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
09.04.24 1-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
02.12.23 Finală | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Semifinală | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
30.11.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - retragere | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Alessia Tagliente - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Erbakan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Catini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yu Shan | 1-5, - Alessia Tagliente - retragere | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Rabiot | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Anita Bertoloni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lou Anne Guerbert | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.04.19 Calificare | vs. Anna Ustinoff | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.19 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.19 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.01.19 1-a rundă | vs. Liubov Demidova | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Hamilton | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Les Contamines - Hard | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.18 Calificare | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | detaliu meci |