MECI
20.09.17 | a 2-a rundă | Maryna Chernyshova | Anastasiya Fedoryshyn | 4-6, 6-2, 6-2 | Bucha | Zgura |
STATISTICI MECI
Maryna Chernyshova | Anastasiya Fedoryshyn | |
Prima administrare % | 71/101 (70%) | 72/98 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 44/71 (62%) | 41/72 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/30 (50%) | 8/26 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 6/19 (32%) | 3/12 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 49/98 (50%) | 42/101 (42%) |
Total puncte câştigate | 108/199 (54%) | 91/199 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maryna Chernyshova vs. Anastasiya Fedoryshyn - meciuri reciproce
20.09.17 | a 2-a rundă | Maryna Chernyshova | Anastasiya Fedoryshyn | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | Bucha | Zgura |
21.09.15 | 1-a rundă de calif. | Anastasiya Fedoryshyn | Maryna Chernyshova | 1-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | Bucha | Zgura |
Maryna Chernyshova form & Anastasiya Fedoryshyn form
Maryna Chernyshova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.22 a 2-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
29.03.22 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.03.22 1-a rundă | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.22 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
08.09.19 Finală | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.19 Semifinală | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.09.19 Sfert de finală | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.05.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Anastasiya Fedoryshyn - ultimele meciuri
W15 Valencia - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Pari Singh | 6-1, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 6-4, 10-1 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
23.11.17 a 2-a rundă | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.17 1-a rundă | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
18.11.17 Sfert de finală | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.17 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.17 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
10.11.17 Sfert de finală | vs. Cindy Burger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.11.17 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.11.17 1-a rundă | vs. Anastasia Smirnova | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
27.09.17 a 2-a rundă | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
20.09.17 a 2-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.17 1-a rundă | vs. Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
16.09.17 Semifinală | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.17 Sfert de finală | vs. Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Barbara Kotelesova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.17 1-a rundă | vs. Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
07.09.17 a 2-a rundă | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.17 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
Hechingen - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Greta Arn | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
28.06.17 1-a rundă | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.17 a 2-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Stuttgart Stammheim - Indoor Hard | ||||
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detaliu meci |