Suedia
19.03.00, 24 Vârsta
19.03.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Molly Helgesson vs. Maryna Chernyshova - meciuri reciproce
05.04.18 | a 2-a rundă | Maryna Chernyshova | Molly Helgesson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Molly Helgesson form & Maryna Chernyshova form
Molly Helgesson - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 1-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 Calificare | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
03.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - retragere | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Las - Hard | ||||
05.10.21 Calificare | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
05.10.21 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
16.05.18 1-a rundă | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Karlskrona - Zgura | ||||
11.05.18 Sfert de finală | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Maryna Chernyshova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.22 a 2-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
29.03.22 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.03.22 1-a rundă | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.22 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
08.09.19 Finală | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.19 Sfert de finală | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.09.19 Semifinală | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.05.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci |