MECI
09.02.19 | Sfert de finală | Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-2, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | |
Prima administrare % | 46/71 (65%) | 51/93 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/46 (65%) | 26/51 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/25 (40%) | 15/42 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 4/8 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/93 (56%) | 31/71 (44%) |
Total puncte câştigate | 92/164 (56%) | 72/164 (44%) |
Greșeli duble | 5 | 2 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maryna Chernyshova | 0-1 | |
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maryna Chernyshova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maryna Chernyshova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Maryna Chernyshova | 3-4 | |
Maryna Chernyshova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maryna Chernyshova vs. Zhibek Kulambayeva - meciuri reciproce
09.02.19 | Sfert de finală | Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
19.09.18 | a 2-a rundă | Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | 6-4, 7-64 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
29.11.17 | 1-a rundă | Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Maryna Chernyshova form & Zhibek Kulambayeva form
Maryna Chernyshova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.22 a 2-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
29.03.22 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.03.22 1-a rundă | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.22 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
08.09.19 Finală | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.19 Semifinală | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.09.19 Sfert de finală | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - retragere | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.05.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Zhibek Kulambayeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - retragere | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci |