MECI
15.05.17 | 1-a rundă de calif. | Masa Jovanovic | Akiko Okuda | 6-4, 7-5 | Incheon | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
USA
13.09.93, 30 Vârsta
13.09.93, 30 Vârsta
Masa Jovanovic vs. Akiko Okuda - meciuri reciproce
15.05.17 | 1-a rundă de calif. | Masa Jovanovic | Akiko Okuda | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Incheon | Hard |
Masa Jovanovic form & Akiko Okuda form
Masa Jovanovic - ultimele meciuri
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.19 Calificare | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Zgura | ||||
27.03.19 1-a rundă | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.19 Calificare | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Zgura | ||||
17.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Mildura - Iarbă | ||||
05.03.19 Calificare | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Bendigo - Hard | ||||
23.10.18 Calificare | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
07.06.18 a 2-a rundă | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
06.06.18 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
31.05.18 a 2-a rundă | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.05.18 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
27.03.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
20.03.18 1-a rundă | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mildura - Iarbă | ||||
10.03.18 Semifinală | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.18 Sfert de finală | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - retragere | detaliu meci |
Akiko Okuda - ultimele meciuri
Pelham - Zgura | ||||
09.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Jackson - Zgura | ||||
02.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.18 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
13.03.18 Calificare | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Campinas - Zgura | ||||
05.03.18 Calificare | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Sao Paulo - Zgura | ||||
25.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Curitiba - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Petit Bourg - Hard | ||||
15.01.18 1-a rundă | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Fort De - Hard | ||||
08.01.18 1-a rundă | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Agadir - Zgura | ||||
15.11.17 a 2-a rundă | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.17 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
Beni Mellal - Zgura | ||||
07.11.17 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.17 Calificare | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
31.10.17 1-a rundă | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.17 Calificare | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.17 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
Colombo - Zgura | ||||
16.10.17 Calificare | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Colombo - Zgura | ||||
12.10.17 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.17 Calificare | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.17 1-a rundă | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
07.09.17 a 2-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci |