MECI
09.10.17 | 1-a rundă | Masa Jovanovic | Binasa Beslagic | 6-1, 6-2 | Cairns | Hard |
STATISTICI MECI
Masa Jovanovic | Binasa Beslagic | |
Prima administrare % | 36/49 (73%) | 32/54 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/36 (69%) | 15/32 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/13 (46%) | 6/22 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/54 (61%) | 18/49 (37%) |
Total puncte câştigate | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Macedonia
22.09.93, 30 Vârsta
22.09.93, 30 Vârsta
Masa Jovanovic vs. Binasa Beslagic - meciuri reciproce
09.10.17 | 1-a rundă | Masa Jovanovic | Binasa Beslagic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Cairns | Hard |
Masa Jovanovic form & Binasa Beslagic form
Masa Jovanovic - ultimele meciuri
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.19 Calificare | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Zgura | ||||
27.03.19 1-a rundă | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.19 Calificare | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Zgura | ||||
17.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Mildura - Iarbă | ||||
05.03.19 Calificare | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Bendigo - Hard | ||||
23.10.18 Calificare | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
07.06.18 a 2-a rundă | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
06.06.18 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
31.05.18 a 2-a rundă | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.05.18 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
27.03.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
20.03.18 1-a rundă | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mildura - Iarbă | ||||
10.03.18 Semifinală | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.18 Sfert de finală | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - retragere | detaliu meci |
Binasa Beslagic - ultimele meciuri
Biella - Zgura | ||||
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gambogi | 0-6, 0-3, - Binasa Beslagic - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 7-65, 0-6, 0-2, - Binasa Beslagic - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Sheikina | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
25.03.18 Calificare | vs. Michika Ozeki | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Elizabeth James | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Walters | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1-a rundă | vs. Masa Jovanovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.17 Calificare | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Kirijana Petreski | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Toowoomba - Hard | ||||
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Sarina Kang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Kelsey Lewis | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Alexandra Stevenson | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Hetrel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 2-6, 0-1, - Binasa Beslagic - retragere | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.05.17 Calificare | vs. Anna Ukolova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Grace-Vertha Primikyrlidis | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
01.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 0-6, 1-6 | detaliu meci |