Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Laure Line Glaude vs. Mayuka Aikawa - meciuri reciproce
04.02.19 | 1-a rundă de calif. | Mayuka Aikawa | Laure Line Glaude | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Laure Line Glaude form & Mayuka Aikawa form
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Mayuka Aikawa - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 Calificare | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 Calificare | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci |