Italia
23.09.00, 23 Vârsta
23.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ilaria Sposetti vs. Merel Hoedt - meciuri reciproce
30.05.18 | 1-a rundă | Merel Hoedt | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Ilaria Sposetti form & Merel Hoedt form
Ilaria Sposetti - ultimele meciuri
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detaliu meci | |
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detaliu meci |
Merel Hoedt - ultimele meciuri
W15 Gonesse - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 4-6 | detaliu meci |