MECI
01.05.19 | 1-a rundă | Merna Refaat | Natalie Augustinova | 6-3, 7-5 | W15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Merna Refaat | Natalie Augustinova | |
Prima administrare % | 38/69 (55%) | 48/67 (72%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/38 (58%) | 23/48 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/31 (55%) | 9/19 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 6/16 (38%) | 4/13 (31%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/67 (52%) | 30/69 (43%) |
Total puncte câştigate | 74/136 (54%) | 62/136 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Merna Refaat | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Merna Refaat | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Merna Refaat | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merna Refaat | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Merna Refaat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Merna Refaat | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merna Refaat | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merna Refaat | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merna Refaat | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Merna Refaat | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
29.01.03, 21 Vârsta
29.01.03, 21 Vârsta
Merna Refaat vs. Natalie Augustinova - meciuri reciproce
01.05.19 | 1-a rundă | Merna Refaat | Natalie Augustinova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | W15 Cairo | Zgura |
Merna Refaat form & Natalie Augustinova form
Merna Refaat - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 0-6, - Merna Refaat - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, Ola Abou Zekry - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Victoria Kan | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-63, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 2-6, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 4-1, Valeriya Strakhova - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Weronika Ewald | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 4-1, Kristina Milenkovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Natalie Augustinova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.21 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 1-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detaliu meci |