MECI
16.02.20 | 1-a rundă de calif. | Mia Repac | Anna Ureke | 6-3, 4-0, - retragere | W25 Perth | Hard |
STATISTICI MECI
Australia
25.04.04, 19 Vârsta
25.04.04, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Mia Repac vs. Anna Ureke - meciuri reciproce
16.02.20 | 1-a rundă de calif. | Mia Repac | Anna Ureke | 6-3, 4-0, Anna Ureke - retragere | detaliu meci | W25 Perth | Hard |
Mia Repac form & Anna Ureke form
Mia Repac - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-4, - Mia Repac - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 a 2-a rundă | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.12.22 1-a rundă | vs. Danielle Badman | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Wellington - Hard | ||||
17.12.22 Semifinală | vs. Jade Otway | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.12.22 Sfert de finală | vs. Zuzana Zlochova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
16.12.22 a 2-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.22 1-a rundă | vs. Shona Nakano | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1-a rundă | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.22 Calificare | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Na Dong | 4-6, 6-1, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Nathalie Mokhtar | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.22 Calificare | vs. Martina Smolenova | 4-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Rinad Radwan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Darina Kamenoff | 6-76, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Darwin - Hard | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.22 Sfert de finală | vs. Xinxin Yao | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Naila Krifa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.22 Sfert de finală | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.22 1-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Magdalena Swierczynska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 Sfert de finală | vs. Chisa Hosonuma | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Anna Ureke - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
15.04.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
07.04.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.23 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detaliu meci |