MECI
21.07.17 | Sfert de finală | Michaela Honcova | Jesika Maleckova | 7-65, 6-3 | Olomouc | Zgura |
STATISTICI MECI
Michaela Honcova | Jesika Maleckova | |
Prima administrare % | 53/74 (72%) | 50/90 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/53 (57%) | 30/50 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/21 (29%) | 12/40 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 7/17 (41%) | 5/6 (83%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/90 (53%) | 38/74 (51%) |
Total puncte câştigate | 84/164 (51%) | 80/164 (49%) |
Greșeli duble | 5 | 11 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Michaela Honcova vs. Jesika Maleckova - meciuri reciproce
21.07.17 | Sfert de finală | Michaela Honcova | Jesika Maleckova | 7-65, 6-3 | detaliu meci | Olomouc | Zgura |
28.11.11 | Sfert de finală | Jesika Maleckova | Michaela Honcova | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | Vendryne | Indoor Hard |
Michaela Honcova form & Jesika Maleckova form
Michaela Honcova - ultimele meciuri
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
27.08.20 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Tampere - Indoor Hard | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - retragere | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
02.07.19 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
08.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W25 Pelham - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.19 Calificare | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detaliu meci | |
W80 Palm - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Macon - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
13.02.19 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
12.02.19 Calificare | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Petange - Indoor Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Joue Les - Indoor Hard | ||||
17.10.18 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.18 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
Tianjin - Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
17.09.18 1-a rundă | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Zagreb - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci |
Jesika Maleckova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
03.06.23 Finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.06.23 Semifinală | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.06.23 Sfert de finală | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci |