MECI
23.08.17 | 1-a rundă | Mihaela Djakovic | Magdalena Stoilkovska | 4-6, 6-3, 6-3 | Vrnjacka Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
Mihaela Djakovic | Magdalena Stoilkovska | |
Prima administrare % | 58/101 (57%) | 44/97 (45%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/58 (64%) | 25/44 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/43 (47%) | 24/53 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 7/9 (78%) | 5/11 (45%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/97 (49%) | 44/101 (44%) |
Total puncte câştigate | 105/198 (53%) | 93/198 (47%) |
Greșeli duble | 3 | 7 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Macedonia
12.04.96, 27 Vârsta
21674 $
12.04.96, 27 Vârsta
21674 $
Mihaela Djakovic vs. Magdalena Stoilkovska - meciuri reciproce
23.08.17 | 1-a rundă | Mihaela Djakovic | Magdalena Stoilkovska | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Vrnjacka Banja | Zgura |
Mihaela Djakovic form & Magdalena Stoilkovska form
Mihaela Djakovic - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - retragere | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 1-a rundă | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Magdalena Stoilkovska - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - retragere | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - retragere | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
14.07.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - retragere | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detaliu meci |