Tailanda
11.04.03, 20 Vârsta
11.04.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
China
05.02.93, 31 Vârsta
11964 $
05.02.93, 31 Vârsta
11964 $
Kanyanut Sudsaard vs. Min Liu - meciuri reciproce
26.10.18 | 2-a rundă de calif. | Min Liu | Kanyanut Sudsaard | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Nonthaburi | Hard |
Kanyanut Sudsaard form & Min Liu form
Kanyanut Sudsaard - ultimele meciuri
W25 Chiang - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Najean | 5-5, - Kanyanut Sudsaard - retragere | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Vichitraporn Vimuktananda | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Natasha Sengphrachanh | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ai Yamaguchi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
24.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Jaipet Anontaweesil | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Lee (2001) | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
03.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Thitirat Kanaphuet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
26.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Min Liu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
25.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Chanikarn Silakul | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Min Liu - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 1-6, 7-63, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Daubnerova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Annika Kannan | 6-4, 6-75, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Sara Dols | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-73, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Arina Arifullina | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 5-7, 6-0, 5-10 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Kruger | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Kolie Allen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Candiotto | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Berlanga Bandera | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anna Kubareva | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Maria Ines Fonte | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Baylen Brown | 3-6, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Carla Tomai | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Cecilia Franzin | 6-1, 6-2 | detaliu meci |