MECI
18.06.18 | 1-a rundă | Miriam Kolodziejova | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | Klosters | Zgura |
STATISTICI MECI
Miriam Kolodziejova | Arlinda Rushiti | |
Prima administrare % | 31/43 (72%) | 36/60 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/31 (71%) | 17/36 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 9/24 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/60 (57%) | 15/43 (35%) |
Total puncte câştigate | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Arlinda Rushiti | |
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
Miriam Kolodziejova | 0-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
0-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Miriam Kolodziejova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-2 | Arlinda Rushiti | |
5-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Miriam Kolodziejova vs. Arlinda Rushiti - meciuri reciproce
18.06.18 | 1-a rundă | Miriam Kolodziejova | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Klosters | Zgura |
Miriam Kolodziejova form & Arlinda Rushiti form
Miriam Kolodziejova - ultimele meciuri
Linz - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | - | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.22 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
07.05.22 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.22 Sfert de finală | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
15.03.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.22 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
03.03.22 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
26.02.22 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Arlinda Rushiti - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - retragere | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.23 Calificare | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detaliu meci |