MECI
02.12.17 | Semifinală | Miriam Kolodziejova | Diana Sumova | 6-1, 7-63 | Milovice | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Miriam Kolodziejova | Diana Sumova | |
Prima administrare % | 31/60 (52%) | 43/63 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/31 (87%) | 22/43 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/29 (55%) | 11/20 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 3/5 (60%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/63 (48%) | 17/60 (28%) |
Total puncte câştigate | 73/123 (59%) | 50/123 (41%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Miriam Kolodziejova vs. Diana Sumova - meciuri reciproce
02.12.17 | Semifinală | Miriam Kolodziejova | Diana Sumova | 6-1, 7-63 | detaliu meci | Milovice | Indoor Hard |
15.06.17 | Sfert de finală | Miriam Kolodziejova | Diana Sumova | 6-2, 3-6, 7-65 | detaliu meci | Prerov | Zgura |
25.09.16 | Finală | Miriam Kolodziejova | Diana Sumova | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Brno | Zgura |
11.05.15 | 1-a rundă | Miriam Kolodziejova | Diana Sumova | 7-64, 6-2 | detaliu meci | Zielona Gora | Zgura |
Miriam Kolodziejova form & Diana Sumova form
Miriam Kolodziejova - ultimele meciuri
Linz - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | - | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.22 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
07.05.22 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.22 Sfert de finală | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
15.03.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.22 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
03.03.22 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
26.02.22 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Diana Sumova - ultimele meciuri
W25 Brno - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - retragere | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - retragere | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
27.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
30.09.18 Finală | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.18 Semifinală | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.09.18 Sfert de finală | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
31.08.18 Sfert de finală | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.08.18 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.18 1-a rundă | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
24.08.18 Sfert de finală | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.18 a 2-a rundă | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 Calificare | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
23.07.18 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci |