Olanda
10.08.00, 23 Vârsta
10.08.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lara Panfilov vs. Miriana Tona - meciuri reciproce
11.12.17 | 1-a rundă de calif. | Miriana Tona | Lara Panfilov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Lara Panfilov form & Miriana Tona form
Lara Panfilov - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | - | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.12.19 Calificare | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.12.19 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.19 Calificare | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - retragere | detaliu meci | |
28.10.19 Calificare | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detaliu meci |
Miriana Tona - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
25.01.24 a 3-a rundă | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
21.12.23 Sfert de finală | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.23 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - retragere | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci |