INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Linnea Malmqvist vs. Mirjam Bjorklund - meciuri reciproce
23.01.19 | 1-a rundă | Mirjam Bjorklund | Linnea Malmqvist | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
24.09.18 | Calificare | Mirjam Bjorklund | Linnea Malmqvist | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Linnea Malmqvist form & Mirjam Bjorklund form
Linnea Malmqvist - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.19 Semifinală | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - retragere | detaliu meci |
Mirjam Bjorklund - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
24.04.24 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.04.24 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 6-0, 3-1, Jaimee Fourlis - retragere | detaliu meci | |
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1-a rundă | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
24.06.23 Finală | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
23.06.23 Semifinală | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.23 Sfert de finală | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - retragere | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
26.05.23 Calificare | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Reus - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.23 1-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.23 Calificare | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci |