Rusia
10.09.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Japonia
22.08.98, 25 Vârsta
Regatul Unit
27.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Japonia
11.04.98, 25 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Blinkova/Ali Collins vs. Momoko Kobori/Ayano Shimizu - meciuri reciproce
Anna Blinkova form & Momoko Kobori form
Anna Blinkova/Ali Collins - ultimele meciuri
Momoko Kobori/Ayano Shimizu - ultimele meciuri
W40 Yokohama - Hard |
28.11.23 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku/Sijia Wei | 5-7, 5-7 | | detaliu meci |
W100 Takasaki - Hard |
22.11.23 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong/Natsumi Kawaguchi | 6-2, 1-6, 4-10 | | detaliu meci |
W100 Takasaki - Hard |
18.11.23 Finală | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 6-75, 7-5, 5-10 | | detaliu meci |
17.11.23 Semifinală | vs. Eri Hozumi/Makoto Ninomiya | 7-5, 4-6, 10-8 | | detaliu meci |
16.11.23 Sfert de finală | vs. Na-Lae Han/Su Jeong Jang | 6-3, 3-6, 10-4 | | detaliu meci |
14.11.23 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong/Natsumi Kawaguchi | 7-5, 6-3 | | detaliu meci |
W25 Hamamatsu - Carpet |
12.10.23 Sfert de finală | vs. Hiromi Abe/Natsumi Kawaguchi | 6-77, 4-6 | | detaliu meci |
10.10.23 1-a rundă | vs. Sera Nishimoto/Ayaka Ozeki | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
W25 Makinohara - Carpet |
06.10.23 Semifinală | vs. Rina Saigo/Yukina Saigo | 4-6, 5-7 | | detaliu meci |
05.10.23 Sfert de finală | vs. Kurumi Tamura/Rio Tsuda | 6-4, 7-63 | | detaliu meci |
03.10.23 1-a rundă | vs. Thasaporn Naklo/Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
W40 Hong - Hard |
26.08.23 Finală | vs. Aoi Ito/Erika Sema | 3-6, 6-3, 11-9 | | detaliu meci |
25.08.23 Semifinală | vs. Ji-Hee Choi/Beatrice Gumulya | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
24.08.23 Sfert de finală | vs. Kanako Morisaki/Kyoka Okamura | 6-2, 2-6, 10-8 | | detaliu meci |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi/Misaki Matsuda | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
W40 Hong - Hard |
07.07.23 Semifinală | vs. Eudice Wong Chong/Hong Yi Cody Wong | 4-6, 2-6 | | detaliu meci |
06.07.23 Sfert de finală | vs. Polina Iatcenko/Sijia Wei | 4-6, 6-3, 10-6 | | detaliu meci |
05.07.23 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa/Nana Kawagishi | 6-0, 1-6, 10-7 | | detaliu meci |
W25 Hong - Hard |
01.07.23 Finală | vs. Aoi Ito/Erika Sema | 7-5, 3-6, 4-10 | | detaliu meci |
30.06.23 Semifinală | vs. Eudice Wong Chong/Anastasia Gasanova | Eudice Wong Chong/Anastasia Gasanova - nu s-a prezentat | | detaliu meci |
29.06.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova/Anastasia Kovaleva | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
28.06.23 1-a rundă | vs. Natsumi Kawaguchi/Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 11-9 | | detaliu meci |
W25 Tokyo - Hard |
30.05.23 1-a rundă | vs. Yu-Chieh Hsieh/Yu-Yun Li | 2-6, 1-6 | | detaliu meci |
W25 Karuizawa - Iarbă |
27.05.23 Finală | vs. Talia Gibson/Akari Inoue | 3-6, 7-66, 10-5 | | detaliu meci |
26.05.23 Semifinală | vs. Yuka Hosoki/Eri Shimizu | 6-1, 7-5 | | detaliu meci |
26.05.23 Sfert de finală | vs. Yu-Chieh Hsieh/Yu-Yun Li | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
25.05.23 1-a rundă | vs. Ramu Ueda/Risa Ushijima | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
W25 Porto - Hard |
22.06.21 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa/Akiko Omae | 3-6, 1-6 | | detaliu meci |
W25+H Figueira - Hard |
18.06.21 Sfert de finală | vs. Alicia Barnett/Olivia Nicholls | 1-6, 2-6 | | detaliu meci |
15.06.21 1-a rundă | vs. Riya Bhatia/Junri Namigata | 6-2, 5-7, 10-4 | | detaliu meci |