MECI
20.10.17 | Semifinală | Myrtille Georges | Katarina Zavatska | 6-1, 6-2 | Joue Les | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Myrtille Georges | Katarina Zavatska | |
Prima administrare % | 26/36 (72%) | 27/43 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/26 (77%) | 13/27 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/10 (50%) | 5/16 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/43 (58%) | 11/36 (31%) |
Total puncte câştigate | 50/79 (63%) | 29/79 (37%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Myrtille Georges vs. Katarina Zavatska - meciuri reciproce
29.01.20 | 1-a rundă | Katarina Zavatska | Myrtille Georges | 7-65, 6-74, 6-2 | detaliu meci | W60 Andrezieux | Indoor Hard |
20.10.17 | Semifinală | Myrtille Georges | Katarina Zavatska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Joue Les | Indoor Hard |
14.12.15 | 1-a rundă | Myrtille Georges | Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Bangkok | Hard |
Myrtille Georges form & Katarina Zavatska form
Myrtille Georges - ultimele meciuri
Strasbourg - Zgura | ||||
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.20 Calificare | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
16.07.20 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.07.20 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.07.20 1-a rundă | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | detaliu meci | |
07.07.20 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Macon - Indoor Hard | ||||
28.02.20 Sfert de finală | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
25.02.20 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
18.02.20 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Petit - Hard | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
21.01.20 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 St. - Indoor Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 a 2-a rundă | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.09.19 a 2-a rundă | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Katarina Zavatska - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
23.04.24 Calificare | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Rouen - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Clara Burel | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.24 Calificare | vs. Elizabeth Mandlik | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
13.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.03.24 Calificare | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci |