MECI
20.05.18 | 1-a rundă de calif. | Nadja Bay Christians | Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-1 | Les Franqueses | Hard |
STATISTICI MECI
Spania
26.07.01, 22 Vârsta
26.07.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
01.03.99, 25 Vârsta
01.03.99, 25 Vârsta
Nadja Bay Christians vs. Esther Lopez Alcaraz - meciuri reciproce
20.05.18 | 1-a rundă de calif. | Nadja Bay Christians | Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Les Franqueses | Hard |
Nadja Bay Christians form & Esther Lopez Alcaraz form
Nadja Bay Christians - ultimele meciuri
W25 Daytona - Zgura | ||||
08.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Orlando - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 0-2, - Nadja Bay Christians - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Despina Papamichail | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Roemer | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Monzon - Hard | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
05.02.19 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
21.11.18 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.18 Calificare | vs. Isabella Harvison | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Larrinaga | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Amanda Carreras | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.18 Calificare | vs. Darya Mukhina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Les Franqueses - Hard | ||||
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Charlotte Roemer | 3-6, 0-1, - Nadja Bay Christians - retragere | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Mishina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Takhmina Burkhanova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
30.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Roja De - Zgura | ||||
16.10.17 Calificare | vs. Alice Garcia | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Esther Lopez Alcaraz - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |