MECI
08.05.17 | 1-a rundă de calif. | Nagi Hanatani | Louise Lampla | 6-0, 6-0 | Fukuoka | Carpet |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
Nagi Hanatani vs. Louise Lampla - meciuri reciproce
08.05.17 | 1-a rundă de calif. | Nagi Hanatani | Louise Lampla | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Fukuoka | Carpet |
Nagi Hanatani form & Louise Lampla form
Nagi Hanatani - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Aoi Ito | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Natsumi Numano | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yanan Hou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ya Hsin Lee | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Kamonwan Yodpetch | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Meiqi Guo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Moeka Miyata | 2-6, 6-3, 12-10 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Irina Balus | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Nina Vargova | 6-4, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 4-3, Nagomi Higashitani - retragere | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Katherine Sebov | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Amy Zhu | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Marina Stakusic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Haruka Kaji | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 1-6, 0-2, - Nagi Hanatani - retragere | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Bibiane Schoofs | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Louise Lampla - ultimele meciuri
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
18.08.20 Calificare | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 Calificare | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | detaliu meci |