INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marie Temin vs. Natalia Siedliska - meciuri reciproce
28.03.18 | 1-a rundă | Natalia Siedliska | Marie Temin | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Marie Temin form & Natalia Siedliska form
Marie Temin - ultimele meciuri
W25 Platja - Zgura | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Split - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.22 Calificare | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.04.22 Calificare | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
10.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.22 1-a rundă | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.22 Calificare | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.22 Semifinală | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.22 a 2-a rundă | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.20 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.06.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci |
Natalia Siedliska - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - retragere | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
15.06.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 Calificare | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finală | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - retragere | detaliu meci |